KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294169
nr 1329 4169
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsskymning. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 21x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:32:53
100 kr
200 kr
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger